Wciąż nie jesteś pewien, po co tak właściwie jest Ci potrzebna znajomość języka angielskiego? Jeśli nadal szukasz argumentów, aby podjąć się nauki, to zapraszamy do naszego tekstu wypełnionego po brzegi dobrymi powodami, aby zacząć natychmiast.

 

Język angielski to podstawa w social media i technologii

Nie wyobrażamy sobie świata bez mediów społecznościowych. Umożliwiają one komunikację praktycznie z całym światem. Trudno jednak o tym mówić, jeśli nasz angielski jest na niewystarczającym poziomie. To w końcu uniwersalny język internetu w naszym kręgu kulturowym. Chcesz z niego rozumieć więcej, zamiast ciągle używać programów i aplikacji do tłumaczenia? Umiejętność rozumienia i pisania po angielsku przyda się szczególnie w dobie wszechobecnych fake news, które niejednokrotnie w polskich mediach społecznościowych wynikają z wyrywkowego lub nieprawidłowego tłumaczenia z języka angielskiego. Czytanie w tym wypadku tekstu (lub oglądanie wideo) źródłowego da Ci pewność, iż przekaz będzie dla Ciebie jasny i zrozumiały. Wystarczy dodać do tego umiejętność pisania po angielsku, co sprawia, że świat stanie przed Tobą otworem.

 

Podróże i styl życia

Nigdy nie wiemy, dokąd doprowadzi nas życie. To może brzmi górnolotnie, ale nierzadko podejmujemy różne decyzje w oparciu o przeczucie czy nagłe impulsy. I ani się obejrzymy, a już lądujemy w obcym kraju na spontanicznej wycieczce. Jak się wtedy porozumiewać? Chociaż nie wszędzie angielski jest powszechnie znany, to z pewnością masz większe szanse się w nim porozumieć, niż w naszej ojczystej mowie. Jesteś nieśmiały bądź uważasz, że Twój angielski nie jest na tyle dobry, abyś mógł się nim swobodnie posługiwać? Nic straconego – w naszej szkole ENGLISH BEST WAY stosujemy nowoczesną metodę zwaną Authentic Direct & Multi-Teacher System. Co to oznacza? W dużym skrócie – metodą częstych pytań, odpowiedzi, prób i błędów nauczymy Cię, że mówienie po angielsku jest jak najbardziej w porządku. Nauczysz się go stosować niemal automatycznie, bez nadmiernego poszukiwania słów czy zwrotów. Dzięki temu, czy to w podróży, czy nawet na ulicy, nic Cię nie zaskoczy, a już na pewno nie zaskoczy Cię po angielsku.

 

Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe

Jeśli jesteś ambitny i marzysz o dobrze płatnej pracy, szczególnie w takich obszarach jak nauka, technologia, marketing czy np. szeroko rozumiane dziennikarstwo, to znajomość przynajmniej języka angielskiego jest niemal Twoim obowiązkiem. Świat korporacji i zaawansowanej technologii, w którym żyjemy, jest oparty na tym języku. Jego znajomość ułatwi nam nie tylko sięganie do źródeł, ale i nawiązywanie wartościowych kontaktów zawodowych. Nie musi się to koniecznie odbywać zagranicą – nowoczesne firmy, będące częścią korporacji, wysoko cenią pracowników ze swobodnym angielskim. Jeśli więc myślisz o zmianie pracy lub znaczącym awansie zawodowym, to intensywna nauka angielskiego może Ci w tym pomóc. A my w ENGLISH BEST WAY pomożemy Ci w jego opanowaniu – sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak szybko nasze metody przynoszą efekty, dzięki którym język angielski zagości w Twoim życiu na dobre.