Szkoła Językowa Legionowo

Do nauczania języków obcych potrzebna jest pasja. Nasi lektorzy oraz native speakerzy mają jej olbrzymie pokłady, dlatego skutecznie zarażą Cię chęcią do nauki. Z nimi kurs angielskiego w Legionowie stanie się znacznie prostszy. Łatwiej zapamiętasz nowe słówka lub przyswoisz skomplikowane gramatyczne zagadnienia. Z naszych usług skorzystało już kilkanaście tysięcy osób, dla których zorganizowaliśmy pół miliona lekcji. Zależy nam na komforcie klientów, dlatego nie musisz zaczynać od razu od kupna kursu. Nasza szkoła językowa w Legionowie oferuje zajęcia próbne!

szkoły języka angielskiego

Wyznacznikiem sukcesu ENGLISH BEST WAY jest skuteczność w nauczaniu. Udało nam się ją osiągnąć poprzez wprowadzenie specjalnych metod. Nauka języka angielskiego w Legionowie odbywa się przy wykorzystaniu systemu Authentic Direct & Multi-Teacher System. Kładzie on nacisk na Twoją aktywność podczas kursu. W komfortowy sposób inicjuje kontrolowane rozmowy. Przy okazji pozwala zachować koncentrację, ponieważ dostarcza optymalną ilość bodźców w trakcie zajęć. Lektorzy ENGLISH BEST WAY dużą wagę przywiązują do proponowanego materiału. Unikają mało przydatnych w komunikacji elementów, kładąc nacisk na przełamywanie barier. Nasz system nauczania ma jeszcze jedną zaletę. Pozwala w optymalny sposób utrwalać materiał przy pomocy przemyślanego systemu powtórek.

Skuteczny kurs języka angielskiego opiera się nie tylko na odpowiedniej metodzie nauczania. Równie istotny jest sam system zajęć. Powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb. W ENGLISH BEST WAY jesteśmy w stanie to zapewnić, ponieważ przygotowaliśmy wiele wariantów współpracy. Stworzyliśmy specjalne zajęcia dla dzieci. Posiadamy również pakiety ukierunkowane na intensywną naukę. Ciekawą opcją dla uczniów będą kursy przygotowujące do egzaminów (8-klasisty, maturalnego, Cambridge FCE i CAE). Na tym nie koniec! Jeśli wolisz uczyć się z domu lub nie masz czasu pojawić się na zajęciach, proponujemy kursy online. Dzięki nim nauka języka angielskiego w Legionowie będzie odbywała się w wygodnym dla Ciebie miejscu.

Formularz kontaktowy

Napisz do nas wiadomość

Dane kontaktowe firmy

Skontaktuj się z nami

E-mail

legionowo@englishbestway.pl

Telefon

+48 508 200 106

Koordynator

+48 500-171-101

Szkoła językowa ENGLISH BEST WAY Legionowo

 
 

Dziękujemy Państwu za przesyłanie do nas wiadomości e-mail. Wszystkie trafiające do nas listy są uważnie czytane. Na wszystkie pytania odpowiadamy z przyjemnością, ponieważ zależy nam na Państwa zadowoleniu. Odpowiedź na zapytanie zostanie wysłana w ciągu 24h z sekretariatu szkoły. Jeżeli odpowiedź nie będzie Państwa satysfakcjonowała prosimy o kontakt bezpośrednio do Biura Zarządu EDU CENTURY Sp. z o.o.: zarzad@educentury.com

 

Wiele języków – jedna szkoła 

kursy język angielski warszawa

Szkoła językowa ENGLISH BEST WAY proponuje naukę wielu języków obcych. Jeśli pochodzisz z Legionowa, możesz zdecydować się na najbardziej popularne opcje jak język angielski i niemiecki. Przygotowaliśmy dla Ciebie jednak także ofertę nauki: hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, francuskiego, czy też chińskiego. Dzięki nam opanujesz je w stopniu pozwalającym na swobodną konwersację. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów. W ofercie posiadamy zarówno usługi skierowane do osób indywidualnych, jak i programy szkoleniowe stworzone z myślą o firmach. W przypadku przedsiębiorstw oferujemy m.in. kursy „short & intensive”, czyli intensywne zajęcia z ukierunkowaniem na komunikację w danej branży.