Szkoła Językowa Grodzisk Mazowiecki – BALTIC School of English

Nauka języka angielskiego za pomocą nowoczesnych, skutecznych metod i w zgranej, dopasowanej do siebie poziomem grupie? Tak właśnie uczymy w ENGLISH BEST WAY! Organizujemy kursy językowe również w Grodzisku Mazowieckim dzięki partnerstwu z BALTIC School of English. Dzięki stosowanym, nowoczesnym metodom nauczania, nasze kursy spełniają oczekiwania klientów, którym zależy na efektywnej, skutecznej nauce języka obcego. Jest to możliwe m.in. poprzez bezpośredni kontakt z lektorem i native speakerem.

 

kurs języka angielskiego

Nauka języka angielskiego w Grodzisku Mazowieckim realizowana jest przez szkołę BALTIC SCHOOL of English, która należy do sieci szkół językowych ENGLISH BEST WAY i opiera się na profesjonalnym oraz indywidualnym podejściu do każdego uczestnika zajęć. W BALTIC School of English Wyróżniamy aż 9 poziomów zaawansowania, które pozwalają dobierać ich uczestników w odpowiednie grupy. Zajęcia prowadzimy tylko i wyłącznie w języku obcym. Organizowane przez nas w BALTIC SCHOOL of English / ENGLISH BEST WAY kursy językowe dążą do uzyskania doskonałej płynności rozmów w języku obcym. Wykwalifikowany zespół lektorów skupia się przede wszystkim na praktycznej stronie zajęć, co pozwoli szybciej i efektywniej opanować język umożliwiając płynne, swobodne porozumiewanie się w różnych sytuacjach życiowych i biznesowych. Co ważne, umożliwiamy zajęcia w grupach small i comfort z maksymalnie 12 osobami. Proponujemy też lekcje indywidualne, a także dla grup zorganizowanych.

Formularz kontaktowy

Napisz do nas wiadomość

Dane kontaktowe firmy

Skontaktuj się z nami

Adres

BALTIC School of English

05-825 Grodzisk Mazowiecki
ul. Kierlańczyków 21

E-mail

grodzisk@baltic.net.pl

Sekretariat

+48 508 200 107

Koordynator

+48 500-171-101

Szkoła językowa ENGLISH BEST WAY Grodzisk Mazowiecki - BALTIC SCHOOL of English

 

Dziękujemy Państwu za przesyłanie do nas wiadomości e-mail. Wszystkie trafiające do nas listy są uważnie czytane. Na wszystkie pytania odpowiadamy z przyjemnością, ponieważ zależy nam na Państwa zadowoleniu. Odpowiedź na zapytanie zostanie wysłana w ciągu 24h z sekretariatu szkoły. Jeżeli odpowiedź nie będzie Państwa satysfakcjonowała prosimy o kontakt bezpośrednio do Biura Zarządu EDU CENTURY Sp. z o.o.: zarzad@educentury.com

BALTIC SCHOOL of English

 

Szkoła BALTIC SCHOOL of English należy do sieci BEST WAY TEAM. Jest zarządzana przez firmę EFI CENTURY z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim ul. Piaskowa 21A; REGON: 012648619; KONTO NR: 25 1140 2004 0000 3502 2375 5582.

 

Nauka języka angielskiego w Grodzisku Mazowieckim w BALTIC School of English – efektywnie i skutecznie!

kursy język angielski warszawa

Oferowany przez nas kurs angielskiego w Grodzisku Mazowieckim, kierowany jest do osób w każdym wieku – uczących się i pracujących. Nowoczesne metody nauczania wykorzystywane w naszej szkole językowej gwarantują szybką przyswajalność słów, co już po paru lekcjach skutkuje możliwością płynnej rozmowy z lektorem. W rezultacie, po ukończeniu kursu, dana osoba będzie mogła w sposób swobodny rozmawiać z każdym współpracownikiem i znajomym z innego kraju. Możliwości, które oferuje nasza szkoła językowa w Grodzisku Mazowieckim, wpłyną na jeszcze większą pewność siebie w pracy i szkole. Płynność w mówieniu przyda się podczas rozmowy o pracę czy pozyskiwania nowych klientów zagranicznych. Dodatkowo umiejętność płynnej rozmowy w obcym języku doskonale sprawdzi się w codziennym życiu – m.in. podczas podróży i zawierania nowych znajomości. Podczas zajęć wykorzystujemy system nauczania Authentic Direct & Multi-Teacher System bazujący na oryginalnych metodach bezpośrednich: Direct Language Lab i Callan Method. Mobilizujemy każdego uczestnika do aktywnej konwersacji z lektorem, a także uwzględniamy system powtórek, co wpływa na lepsze przyswojenie oraz zapamiętanie nowej wiedzy.