Kurs Business English  Metodą Direct Online

72 lekcje PO 25-min

To specjalistyczny kurs języka angielskiego dla osób posługujących się nim w ramach swoich obowiązków służbowych. To doskonały wybór dla osób planujących rozwój kariery zawodowej oraz studentów wiążących swoją przyszłość z pracą w międzynarodowych korporacjach.

Kurs Business English Metodą Direct Online w systemie nauczania Authentic Direct & Multi-Teacher Method

 • Ważne:

  • Nauka w grupach 5-8osób
  • Kursy prowadzone przez doświadczonych lektorów
  • Kurs obejmuje 48 lekcji po 45 min.
  • W cenie kursu słownik z rozmówkami
  • Stress Management Techniques – czyli jak radzić sobie ze stresem egzaminacyjnym
  • Zajęcia od września do kwietnia
  • 7 lokalizacji: Warszawa Ursynów, Pruszków, Grodzisk Maz., Legionowo, Sochaczew, Wołomin, Żyrardów
nauczanie języków obcych

O kursie

Tematy poruszane na kursie obejmują m.in. zarządzanie, finanse, sprzedaż i marketing, zasoby ludzkie i biznes międzynarodowy. Student rozwija swoje umiejętności językowe z terminologii stosowanej w tych i innych obszarach komunikacji biznesowej. Kursy koncentrują się również na przyswajaniu i łączeniu fraz i zdań, które poprawiają aspekty komunikacji biznesowej, takie jak rozmowy telefoniczne, prezentacje, rozmowy o pracę, dyskusje i spotkania, negocjacje, korespondencja biznesowa.

Kurs angielskiego wykorzystujący skuteczną i sprawdzoną metodę nauczania języków obcych Direct Language Lab. Podczas lekcji lektor mobilizuje każdego uczestnika do aktywnego udziału inicjując kontrolowaną konwersację. Szybkie tempo eliminuje dekoncentrację, a precyzyjnie zaplanowany system powtórek gwarantuje, że wiedza zostanie utrwalona. Nauka przypomina trochę trening „ping-ponga” – zawodnik błyskawicznie odbija piłeczkę we właściwą stronę i nie zastanawia się jak trzymać rakietkę. Zajęcia odbywają się w języku angielskim nawet w przypadku grup początkujących. Zmiany lektorów polskich i native speakers (system AD&MTS), zaplanowane nawet co lekcję umożliwiają szybkie przełamanie bariery mówienia w języku obcym. Dzięki rotacji lektorów, zajęcia są zawsze atrakcyjne i zaskakujące.

HARMONOGRAM

Terminy kursów Business English

Kurs Business English Online z angielskiego

72 lekcje po 25-min

jaki kurs? Kurs Business English Metodą Direct Online
ile lekcji? 48 lekcji
jaka cena? 1671 zł
zamiast 2064 zł rabat 20% oszczędzasz 393 zł Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 1671 zł
ile tygodni? 12 tygodni 12 tygodni
jakie dni zajęć? poniedziałki / środy wtorki / czwartki
 
harmonogramy zajęć
pon. 16:35-18:15  
wt.   16:35-18:15
śr. 16:35-18:15  
czw.   16:35-18:15
pt.    
sob.    
niedz.    

Zobacz dostępne terminy

Zarezerwuj miejsce już dziś!

ZAPISY

Jak się zapisać?

Krok 1

Wypełnij zgłoszenie na kurs

Krok 2

Poczekaj na potwierdzenie rezerwacji, które otrzymasz e-mailem

Krok 3

Po uzyskaniu potwierdzenia zapłać za kurs w ciągu 3 dni ale nie później niż przed rozpoczęciem kursu

Nie zwlekaj, zarezerwuj miejsce już dziś!

Wybierz dogodny termin i wyślij zgłoszenie

TESTIMONIALS

Opinie Klientów

Ucząc się metodą tradycyjną, bardzo dużo czasu, który ma być przeznaczony na naukę przepada. Jakieś dziwne czytanki, pisanie słówek do zeszytu, no i tyle prac domowych, przez które nie mam na nic czasu. W metodzie Direct wszystkie słówka mam w książce, w domu powtórzę tylko to, co miałem na ostatniej lekcji i to wystarczy. Dzięki temu chcę się uczyć angielskiego.

Milena Kosowska

Uczestnik Kursu

Rok temu w pracy zafundowano nam kurs: polski lektor / native speaker – na zmianę. No i jakoś szło. Ale trzy miesiące temu zdecydowałem się pójść jeszcze na zajęcia metodą Direct. Muszę powiedzieć, że dopiero teraz zacząłem „słyszeć” angielski. Teraz uczę się pilnie tego, co jest w książce + nowe słówka z piosenek i gier. To, co kiedyś znałem, ale nie wiedziałem jak stosować, zaczęło mi się układać w głowie i coraz lepiej mówię. Myślę, że w moim przypadku nauka metodą Direct pozwoliła mi złamać jakieś bariery i zmobilizowała do jeszcze większej nauki języka. 

Tomasz Szczepaniak

Uczestnik Kursu

FAQ

Pytania i Odpowiedzi

Czy na lekcjach są testy sprawdzające wiedzę uczniów?

Na zajęciach student mówi, pisze i czyta. Wszelkie błędy są na bieżąco wychwytywane przez lektora i poprawiane. Na koniec każdego poziomu metody Dllab organizowany jest egzamin, który również sprawdza stan wiedzy studentów. Przejście do wyższego poziomu możliwe jest po opanowaniu przynajmniej 70% materiału z poprzedniego poziomu.

Jestem osobą, która ma problem z nauką angielskiego, czy ta metoda mi pomoże?

Najlepszym sposobem do nauki języka jest używane go. W naszym systemie nauczania AD&MTS studenci mówią i słyszą angielski przez całą lekcję, ponieważ muszą odpowiadać na pytania zadawane przez lektora. Jeżeli zaś student zachęcony jest do słuchania, mówienia oraz pisania przez cała lekcję, oznacza to, że uczestniczy w procesie nauki. Dodatkowo lektor przechodzi do nowego materiału dopiero wtedy, gdy wszyscy studenci w grupie opanują omawiany materiał. Nie ma więc możliwości aby uczęszczać na kurs a nie przyswajać wiedzy. Sukces jest gwarantowany.

Czy wasza metoda jest odpowiednia dla 50-cio latków?

System nauczania Ad&MTS jest odpowiedni dla każdego w każdym wieku i bez względu na cel studiowania języka. System gwarantuje doskonałe rezultaty przy minimalnym wkładzie w prace domowe. Możliwe jest to dzięki maksymalnemu wykorzystaniu lekcji. Nauka w naszym system nauczania jest przez to łatwa, interesująca i przyjemna dla każdego.

W jaki sposób najszybciej można nauczyć się języka angielskiego?

Można nauczyć się języka angielskiego szybciej stosując nasz system nauczania AD&MTS. Jednym ze sposobów w jaki metoda direct maksymalizuje czas poświęcony na mówienie i koncentrację studentów polega na tym, iż od pierwszej lekcji nauczyciel mówi do studentów z prędkością od około 200 do 240 słów na minutę. To niezwykle szybkie tempo nauczycieli skutecznie zapobiega znużeniu, zmusza do skupienia się, ogranicza możliwość tłumaczenia wszystkiego na język ojczysty oraz pozwala na usłyszenie większej ilości słów, częściej powtarzanych. W konsekwencji ułatwia to rozumienie języka angielskiego poza szkołą, a ostatecznie przyspiesza proces nauki.

FAQ

REZERWACJA MIEJSCA

Zarezerwuj miejsce na kursie Business English

Warunki oferty

 1. Warunkiem skorzystania z oferty jest wypełnienie formularza Kursów Intensywnych, uzyskanie potwierdzenia rezerwacji miejsca na kursie oraz opłacenie kursu.
 2. Wpłaty należy dokonać w terminie 3 dni od dnia otrzymania potwierdzenia rezerwacji, nie później jednak niż przed rozpoczęciem kursu, gotówką, kartą płatniczą w szkole lub przelewem na rachunek bankowy w PEKAO S.A. numer:
  69 1240 6348 1111 0000 5118 9769
  EDU CENTURY Sp. z o.o.
  02-777 Warszawa Al. KEN 97 lok UH 31A

  (w tytule przelewu podaj imię i nazwisko uczestnika kursu oraz nazwę oferty: Kurs Business English Online Metoda Dllab).
  Faktura zostanie wysłana pocztą po dokonaniu wpłaty na adres wskazany w formularzu zgłoszeniowym.
 3. Zastrzegamy możliwość odwołania kursu z ważnych powodów, a w szczególności z powodu zbyt małej ilości uczestników. W takim przypadku zaproponujemy kurs w innym terminie lub otrzymasz zwrot pieniędzy w ciągu 7 dni roboczych od daty odwołania kursu.
 4. Niniejszej oferty nie można łączyć ze zniżkami z cennika.
 5. Kursy przeznaczone są dla osób powyżej 16 lat.
 6. Wypełnienie formularza jest równoznaczne z akceptacją powyższych warunków.