Szkoła Językowa Wołomin

Jeśli szukasz w Wołominie najlepszej szkoły językowej, wybierz ENGLISH BEST WAY. Stawiamy na komfort uczniów, oferując indywidualne podejście, bo wierzymy, że to niezbędny element, aby nauka języka angielskiego była skuteczna. Zajęcia opieramy na systemie Authentic Direct & Multi-Teacher polegającym na swobodnej, ale kontrolowanej rozmowie z lektorem, który, dobierając odpowiednie zagadnienia, potrafi utrzymywać koncentrację grupy przez całe zajęcia. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

szkoły języka angielskiego

Stosowany przez nas system zwiększa tempo przyswajania materiałów oraz ułatwia ich zapamiętywanie, niwelując sytuacje stresowe. Same zajęcia cechują się stosunkowo szybkim tempem, w które wpleciony jest przemyślany plan powtórek. W ten sposób już od samego początku studenci wyrabiają w sobie odpowiednie odruchy, oswajają się z językiem, a jednocześnie przełamują swoje bariery. Dbamy o kompetencje lektorów, aby utrzymywać lekcje na maksymalnie atrakcyjnym poziomie. Tak skonstruowany kurs języka angielskiego w Wołominie sprawdzi się zarówno w przypadku najmłodszych, jak i osób starszych. Nasze rozwiązania przetestowaliśmy już podczas ponad 400 tys. przeprowadzonych zajęć, pomagając ich uczestnikom, osiągnąć założony cel!

Wiemy, że każdy przychodzi do ENGLISH BEST WAY z innymi oczekiwaniami. Dla jednych będzie to opanowanie języka w formie podstawowej, a dla innych doprowadzenie posługiwania się nim do perfekcji, dlatego zapewniamy naukę aż na 9 poziomach zaawansowania. Nasza szkoła językowa w Wołominie oferuje również kursy przygotowujące do egzaminu 8-klasisty oraz testów maturalnych. Zapewniamy zajęcia zarówno w grupach zorganizowanych, jak i w ramach lekcji indywidualnych. Dzięki nam zorganizujesz dodatkowo szkolenia dla firm lub instytucji. Prowadzimy m.in. krótkie oraz intensywne kursy specjalistyczne, ukierunkowane na działalność w konkretnych branżach.

Formularz kontaktowy

Napisz do nas wiadomość

Dane kontaktowe firmy

Skontaktuj się z nami

Adres

05-200 Wołomin
ul. Wileńska 51 bud A
(przy Kaufland)

E-mail

wolomin@englishbestway.pl

Telefon

+48 508 200 106

Koordynator

+48 500-171-101

Szkoła językowa ENGLISH BEST WAY Wołomin

 
 
Dziękujemy Państwu za przesyłanie do nas wiadomości e-mail. Wszystkie trafiające do nas listy są uważnie czytane. Na wszystkie pytania odpowiadamy z przyjemnością, ponieważ zależy nam na Państwa zadowoleniu. Odpowiedź na zapytanie zostanie wysłana w ciągu 24h z sekretariatu szkoły. Jeżeli odpowiedź nie będzie Państwa satysfakcjonowała prosimy o kontakt bezpośrednio do Biura Zarządu EDU CENTURY Sp. z o.o.: zarzad@educentury.com

 

Oferujemy także zajęcia online!

kursy język angielski warszawa

Kurs angielskiego w mieście Wołomin może odbywać się w formule online. Dzięki temu możesz uczyć się wygodnie wraz z lektorem w domu, pracy lub w np. w szkolnej świetlicy, nie tracąc czasu na dojazdy do placówki. W razie potrzeby łatwo skorzystasz z udostępnianych przez nas materiałów. Poza tym decydujesz o godzinach nauki, dostosowując je do swojego planu dnia. Dzięki nam nauka języka angielskiego Wołominie będzie nie tylko maksymalnie skuteczna, ale także bardzo komfortowa. Warto podjąć się tego wyzwania, bo zyskasz nowe możliwości na rynku pracy lub większe szanse na dostanie się do wymarzonej szkoły. Znajomość języka obcego pozwoli Ci także odkrywać świat na własną rękę!