Szkoła Językowa Warszawa Ursynów

ENGLISH BEST WAY to sieć szkół językowych działających w Warszawie oraz jej okolicach. W naszej ofercie znajdziesz stacjonarny kurs angielskiego organizowany na terenie Warszawy (Ursynów), ale również inne kursy językowe, m.in. niemieckiego i hiszpańskiego.

Co nas wyróżnia? Zdecydowanie niezwykle skuteczna oraz elastyczna i profesjonalna nauka języka z doświadczonymi lektorami, szeroki wybór pakietów, pozwalających na dobór odpowiedniego wariantu kursu zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Naszą ofertę kursu angielskiego kierujemy również do mieszkańców jednej z najpopularniejszych dzielnic stolicy – Ursynowa.

szkoły języka angielskiego

Jako profesjonalna szkoła językowa w Warszawie, opierająca swoje działania na cennym doświadczeniu, przez lata zdobywanej wiedzy i najnowocześniejszych technologiach możemy zapewnić, że stacjonarna nauka języka angielskiego w naszych szkołach gwarantuje najwyższy poziom efektywności i skuteczności, zapewniając bardzo szybkie rezultaty. Oferta dostępna na terenie Warszawy, w Ursynowie to odpowiedź na potrzeby współczesnych klientów, ceniących sobie wsparcie wykwalifikowanych lektorów i naukę bezpośrednią w zgranej, mniejszej grupie. Kurs angielskiego w EBW na Ursynowie łączy naukę z przyjemnym spędzaniem czasu i efektywnym poznawaniem nowego języka. 

SZKOŁA JĘZYKOWA URSYNÓW

Nauka języka angielskiego dla mieszkańców Ursynowa 

kursy język angielski warszawa

Zespół ENGLISH BEST WAY składa się z wykwalifikowanych lektorów i native speaker, prowadzących zajęcia w sposób pomysłowy i kreatywny, tylko i wyłącznie w języku angielskim. Nasza szkoła językowa wyróżnia się nowoczesnym działaniem, bazującym na sprawdzonych i skutecznych metodach, wykorzystywanych w nauce języka angielskiego dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Uczymy w systemie AD&MTS opierając się na sprawdzonych metodach, takich jak Callan Method i Direct Language Lab. Kurs angielskiego w Warszawie na Ursynowie skierowany jest do szerokiej grupy odbiorców. Zajęcia odbywają się w grupach small (7-12 osób) i comfort (4-6 osób). Umożliwiamy również przeprowadzenie lekcji indywidualnych, a także dla grup zorganizowanych z uczestnikami na podobnym poziomie zaawansowania. Co więcej, proponujemy także skorzystanie z aż 10 lekcji próbnych, które pozwolą Ci sprawdzić komfort i poziom nauki w ENGLISH BEST WAY.

Szkoła językowa ENGLISH BEST WAY Warszawa Ursynów

 
 

02-777 Warszawa Ursynów
Al. KEN 97 lok. UH31A
(tuż przy stacji METRO Stokłosy)

 

 

Sekretariat

+48 508-200-106

ursynow@englishbestway.pl

  

Koordynator

Martyna Gwóźdź

+48 500-171-101

martyna@ebw.pl

 

Dziękujemy Państwu za przesyłanie do nas wiadomości e-mail. Wszystkie trafiające do nas listy są uważnie czytane. Na wszystkie pytania odpowiadamy z przyjemnością, ponieważ zależy nam na Państwa zadowoleniu. Odpowiedź na zapytanie zostanie wysłana w ciągu 24h z sekretariatu szkoły. Jeżeli odpowiedź nie będzie Państwa satysfakcjonowała prosimy o kontakt bezpośrednio do Biura Zarządu EDU CENTURY Sp. z o.o.: zarzad@educentury.com

Formularz kontaktowy

Napisz do nas wiadomość

Dane kontaktowe firmy

Skontaktuj się z nami

E-mail

ursynow@ebw.pl

Warszawa Ursynów

Al. Komisji Edukacji Narodowej 97 lok. UH 31A

Telefon

+48 508 200 106

+48 500 171 101