Szkoła Językowa Pruszków

Języki są kluczem do wielu drzwi. Pozwalają czerpać pełnymi garściami z podróży po świecie, ułatwiają poznawanie niesamowitych ludzi oraz mają znaczenie przy poszukiwaniach wymarzonej pracy. Jeśli jesteś na tej stronie, oznacza to, że chcesz skorzystać z tych wszystkich możliwości, a my potrafimy Ci to zapewnić. Szkoła językowa ENGLISH BEST WAY działająca również w miejscowości Pruszków to miejsce idealne zarówno dla zupełnie nowych adeptów obcej mowy, jak i osób chcących podnieść swoje umiejętności. Potrafimy stworzyć plan nauki dostosowany specjalnie do Twoich potrzeb.

szkoły języka angielskiego

Szkoła językowa ENGLISH BEST WAY w Pruszkowie będzie dla Ciebie najlepszym wyborem przynajmniej z kilku powodów. Po pierwsze jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby naszych kursantów. Po drugie oferujemy bardzo przyjazną atmosferę podczas zajęć, co ułatwia przełamywanie barier językowych oraz strachu przed rozmową z inną osobą. W końcu po trzecie i dla wielu najważniejsze – stosujemy skuteczne systemy nauczania jak Authentic Direct & Multi-Teacher Method. To dynamiczna metoda nauki, która ułatwia utrzymanie koncentracji, nie pozwalając studentom na nudę. Dzięki niej łatwo utrwalisz sobie materiał. Tak skonstruowany kurs języka angielskiego, odbywający się w Pruszkowie – blisko miejsca zamieszkania szybko przynosi widoczne efekty, a co za tym idzie dużą satysfakcję.

Lektorzy oraz native speakerzy ENGLISH BEST WAY mogą pochwalić się już setkami tysięcy przeprowadzonych lekcji. Dzięki nim kurs języka angielskiego w Pruszkowie  będzie czymś zdecydowanie więcej niż obowiązkowym punktem w cotygodniowym kalendarzu. Zajęcia staną się nie tylko okazją do nabycia nowej wiedzy i umiejętności, ale także ciekawą przygodą, na którą ma się ochotę czekać, bo sprawia wiele radości. Co ważne, kurs języka angielskiego nie jest jedyną dostępną opcją. Szkoła ENGLISH BEST WAY oferuje także mieszkańcom Pruszkowa kursy: hiszpańskiego, włoskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, czy też chińskiego. Dajemy pełen dostęp do najpopularniejszych na świecie języków.

Formularz kontaktowy

Napisz do nas wiadomość

Dane kontaktowe firmy

Skontaktuj się z nami

E-mail

pruszkow@englishbestway.pl

Telefon

+48 508 200 106

Koordynator

+48 500-171-101

Szkoła językowa ENGLISH BEST WAY Pruszków

 
 
 

Dziękujemy Państwu za przesyłanie do nas wiadomości e-mail. Wszystkie trafiające do nas listy są uważnie czytane. Na wszystkie pytania odpowiadamy z przyjemnością, ponieważ zależy nam na Państwa zadowoleniu. Odpowiedź na zapytanie zostanie wysłana w ciągu 24h z sekretariatu szkoły. Jeżeli odpowiedź nie będzie Państwa satysfakcjonowała prosimy o kontakt bezpośrednio do Biura Zarządu EDU CENTURY Sp. z o.o.: zarzad@educentury.com

 

Każdy wiek jest dobry na naukę języka obcego

 

kursy język angielski warszawa

Wiek to tylko liczba! Nasi native speakerzy uczący w Pruszkowie już nie raz udowodnili, że nauka języka angielskiego to idealny pomysł zarówno dla młodzieży, jak i osób dorosłych z bogatym, zawodowym CV. Wsparcie lektorów pomoże nabyć kluczowe kompetencje, jeśli tylko będziesz miał ku temu chęci i sumiennie przykładał się do przedstawianych zaleceń. Od samego początku, na podstawie przeprowadzonej wcześniej rozmowy, dobieramy odpowiedni program nauczania. Chodzi tu zarówno o formę nauki, jak i optymalną liczbę godzin. Udowodnimy Ci, że nauka języka angielskiego w Pruszkowie jeszcze nigdy nie była tak łatwa.