Szkoła Językowa Żyrardów

W dzisiejszym świecie język angielski to podstawa. Właśnie dlatego warto poświęcić czas na poznanie jego tajników. Nawet jeśli nie dysponujesz jego dużą ilością, pomożemy Ci znaleźć sposób, by możliwa stała się wygodna nauka języka angielskiego. Mieszkańcy Żyrardowa, podobnie jak każde inne miasto, może skorzystać z naszej nowoczesnej platformy językowej umożliwiającej zdobywanie wiedzy online.

szkoły języka angielskiego

Wybierając nasz kurs angielskiego w Żyrardowie, masz pewność, że będziesz mógł uczyć się nowych rzeczy dokładnie w tym miejscu, w którym zapragniesz. Z lektorem spotkasz się w formie live podczas wideokonferencji – pomocą posłużą Ci wykwalifikowani native speakerzy lub, jeśli jesteś początkujący, profesjonalni, polscy lektorzy. Dzięki temu uczynisz szybkie postępy, które byłyby niemożliwe przy tradycyjnym sposobie nauki. Co więcej, będziesz robił wszystko tak, jak Ci wygodnie – w domu, podczas wyjazdu czy u rodziny, gdziekolwiek tylko znajdziesz czas. Sam zdecydujesz, kiedy zarezerwujesz lekcję u swojego lektora – nie musisz się wcale zdawać na biuro obsługi klienta. Będziesz korzystał z naszego wsparcia tak, jak lubisz – jeśli tak Ci wygodniej, masz możliwość wybrania nawet dwudziestopięciominutowej lekcji.

Formularz kontaktowy

Napisz do nas wiadomość

Dane kontaktowe firmy

Skontaktuj się z nami

E-mail

zyrardow@englishbestway.pl

Telefon

+48 508 200 106

Koordynator

+48 500-171-101

Szkoła językowa ENGLISH BEST WAY Żyrardów

 

Dziękujemy Państwu za przesyłanie do nas wiadomości e-mail. Wszystkie trafiające do nas listy są uważnie czytane. Na wszystkie pytania odpowiadamy z przyjemnością, ponieważ zależy nam na Państwa zadowoleniu. Odpowiedź na zapytanie zostanie wysłana w ciągu 24h z sekretariatu szkoły. Jeżeli odpowiedź nie będzie Państwa satysfakcjonowała prosimy o kontakt bezpośrednio do Biura Zarządu EDU CENTURY Sp. z o.o.: zarzad@educentury.com

 

Nauka języka angielskiego Żyrardów – wiele możliwości

kursy język angielski warszawa

Nasza Szkoła Językowa – EBW Żyrardów pozwala Ci na naukę dokładnie tego, czego potrzebujesz. Jeśli interesuje Cię język codzienny i chcesz nabrać płynności w mówieniu o kulturze, rozrywce, stylu życia czy podróżach, wybierz General English. Jeśli natomiast zależy Ci na poznaniu jak największej ilości słownictwa biznesowego, które będziesz mógł wykorzystać na spotkaniach zawodowych, mamy dla Ciebie Business English. Gramatyka nigdy nie była Twoją mocną stroną? W takim razie kłania się kurs Grammar. Jeśli przygotowujesz się właśnie do egzaminów FCE, CAE lub CPE, wybierz się na Exams. Tak duże zróżnicowanie planów nauki sprawi, że będziesz zajmować się dokładnie tym, co dla Ciebie najważniejsze w kontekście języka angielskiego, nie tracąc cennego czasu na inne, w Twoim mniemaniu, mniej przydatne kwestie.

Gdybyś wciąż nie był przekonany i walczył ze swoją trudnością nauki języków obcych, nie zapominaj, że angielski przydaje się w wielu sytuacjach życia codziennego. To dzięki jego znajomości, którą zdobędziesz przy pomocy naszych kursów, spokojnie odbędziesz rozmowę o pracę czy zagraniczne spotkanie biznesowe, nawiążesz nowe kontakty, obejrzysz film lub przeczytasz książkę w oryginalnej wersji językowej, co nie pozwoli Ci przeoczyć żadnych niuansów, które czasem umykają podczas tłumaczenia.