Jak Uczymy?

ENGLISH BEST WAY stosuje skuteczny i sprawdzony system nauczania języków obcych – Authentic Direct & Multi-Teacher System wykorzystując oryginalne metody bezpośrednie: Direct Language Lab i Callan Method.

Z

Direct - Dllab

Oryginalna metoda nauczania polegająca na prowadzeniu szybkiej konwersacji ze studentami wykorzystywaniu systemu powtórek. W połączeniu z wymiana lektorów wyjątkowo szybko pokonasz barierę mówienia.

Z

Callan

Wyjątkowo skuteczna metoda nauczania realizowana z oryginalnych podręczników przez lektorów zmieniających się nawet co lekcję. 

Z

Business English

Szkolenie przeznaczone dla klientów o dużym stopniu znajomości języka ogólnego. Dostosowujemy specyfikę szkolenia bezpośrednio do obszarów Twojego zainteresowania.

Z

Exams & Gram

Kurs przygotowujący do egzaminu 8-klasisty.

Kurs maturalny z angielskiego.

Kurs skierowany jest do osób przystępujących do egzaminu Cambridge FCE z języka angielskiego.

Kurs skierowany jest do osób przystępujących do egzaminu Cambridge CAE z języka angielskiego.

Z

Dla dzieci i nastolatków

Lekcje mają na celu przede wszystkim naukę słownictwa oraz mówienia w przyjemnej, stymulującej do nauki atmosferze. Program nauki w naturalny sposób, poprzez proste pytania i odpowiedzi oraz wizualne pomoce naukowe wprowadza dziecko w świat języka angielskiego.

kursy angielskiego warszawa
szkoły języka angielskiego
Podczas lekcji lektor mobilizuje każdego uczestnika do aktywnego udziału inicjując kontrolowaną konwersację. Szybkie tempo eliminuje dekoncentrację, a precyzyjnie zaplanowany system powtórek gwarantuje, że wiedza zostanie utrwalona. Nauka przypomina trochę trening „ping-ponga” – zawodnik błyskawicznie odbija piłeczkę we właściwą stronę i nie zastanawia się jak trzymać rakietkę. Zajęcia odbywają się w języku angielskim nawet w przypadku grup początkujących.

Zmiany lektorów polskich i native speakers, zaplanowane nawet co lekcję umożliwiają szybkie przełamanie bariery mówienia w języku obcym. Dzięki rotacji lektorów, zajęcia są zawsze atrakcyjne i zaskakujące.

Profesjonalny zespół kilkudziesięciu nauczycieli ENGLISH BEST WAY przeprowadził już ponad 0,49 miliona lekcji na wszystkich poziomach zaawansowania. Nauczyciele starannie monitorują indywidualne postępy uczestników zajęć, wskazują silne i słabe strony pomagając w szybkim osiągnięciu założonego celu.

Dllab

Oryginalna metoda nauczania polegająca na prowadzeniu szybiej konwersacji ze studentami wykorzystywaniu systemu powtórek. W połączeniu z wymiana lektorów wyjątkowo szybko pokonasz barierę mówienia.

kursy język angielski warszawa
kursy języka angielskiego warszawa

Callan w systemie ADMTS

Wyjątkowo skuteczna metoda nauczania realizowana z oryginalnych podręczników przez lektorów zmieniających się nawet co lekcję. 

Business English

Szkolenie przeznaczone dla klientów o dużym stopniu znajomości języka ogólnego. Dostosowujemy specyfikę szkolenia bezpośrednio do obszarów Twojego zainteresowania.

kurs języka angielskiego warszawa
szkoła językowa

Kursy egzaminacyjne, gramatyka

8-klasisto!
Zapisz się na kurs przygotowujący do egzaminu 8-klasisty w English Best Way. Z nami szybko przełamiesz barierę językową i efektywnie przygotujesz się do testu !

Kurs maturalny z angielskiego skierowany jest do osób przystępujących do matury z języka angielskiego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Ma na celu kompleksowe przygotowanie słuchaczy do egzaminu maturalnego zdawanego w formie pisemnej i ustnej.

Kurs skierowany jest do osób przystępujących do egzaminu Cambridge FCE z języka angielskiego. Ma na celu kompleksowe przygotowanie słuchaczy do egzaminu zdawanego w formie pisemnej i ustnej.

Kurs skierowany jest do osób przystępujących do egzaminu Cambridge CAE z języka angielskiego. Ma na celu kompleksowe przygotowanie słuchaczy do egzaminu zdawanego w formie pisemnej i ustnej.

Dla dzieci i nastolatków

Wszystkie zalety metody bezpośredniej w podręcznikach przygotowanych specjalnie dla dzieci ze szkoły podstawowej. Lekcje mają na celu przede wszystkim naukę słownictwa oraz mówienia w przyjemnej, stymulującej do nauki atmosferze. Program nauki w naturalny sposób, poprzez proste pytania i odpowiedzi oraz wizualne pomoce naukowe wprowadza dziecko w świat języka angielskiego. Dzieci szybko nabywają umiejętność swobodnego porozumiewania się po angielsku.

Zapisz swoje dziecko na kurs angielskiego Metodą Direct Kids!

kurs angielskiego warszawa
kursy angielskiego warszawa

Standard

3-4 lekcje w tygodniu

System tygodniowy:
1 x 3 lekcje
w piątek, w sobotę lub w niedzielę

2 x 2 lekcje
w poniedziałek i środę, wtorek i czwartek, środę i piątek lub poniedziałek i piątek

3 x 1 lekcja
w poniedziałek, środę i piątek

szkoły języka angielskiego

Intensywne

4-10 lekcji w tygodniu

System tygodniowy:
1 x 4 lekcje
w piątki

3 x 2 lekcje
w poniedziałek, środę i piątek

5 x 2 lekcje
codziennie bez soboty i niedzieli

2 x 5 lekcji
w sobotę i niedzielę

kursy język angielski warszawa

Intensywne

15-30 lekcji w tygodniu

System tygodniowy:
5 x 3 lekcje
codziennie bez soboty i niedzieli

5 x 4 lekcji
codziennie bez soboty i niedzieli

5 x 6 lekcji
codziennie bez soboty i niedzieli

}

Czas trwania lekcji:

Jedna godzina lekcyjna = 45 minut.

}

Godziny zajęć:

– w dni powszednie od 7 do 21,
– w soboty i w niedziele od 7 do 14.

Szkoła języka angielskiego

Zarejestruj się teraz!

Wypełnij zgłoszenie rejestracyjne aby zarezerwować miejsce na kursie. Rejestracja dostępna jest dla kursów językowych. Wysłanie zgłoszenia jest niezobowiązujące. 

KURSY

Rodzaje Lekcji

kursy języka angielskiego warszawa

ONE2ONE

Lekcje indywidualne (ONE2ONE):

Lektor + jeden lub dwóch słuchaczy. Terminy zajęć ustala się indywidualnie. W przypadku nauki indywidualnej, po ustaleniu planu zajęć istnieje możliwość odwołania, przełożenia lub zawieszenia zajęć na 24h przed planowanym spotkaniem bez ponoszenia kosztów dodatkowych.

TEAM

Lekcje dla grup zorganizowanych (TEAM):

Grupa zorganizowana może zostać utworzona po zgłoszeniu kilku osób na podobnym poziomie zaawansowania, zdecydowanych na naukę we własnym gronie. Warunkiem istnienia grupy zorganizowanej jest wybranie osoby lidera, która będzie podejmować decyzje w imieniu całej grupy. W przypadku nauki grup zorganizowanych po ustaleniu planu zajęć istnieje możliwość odwołania, przełożenia lub zawieszenia zajęć na 24h przed planowanym spotkaniem bez ponoszenia kosztów dodatkowych.

Powszechnie stosowanym sposobem płatności w większości prywatnych szkół językowych na całym świecie jest system polegający na płaceniu z góry. Zgodnie z tym systemem słuchacz płaci za wszystkie planowane w miesiącu lekcje, także za te, na które nie przyjdzie. System płacenia za lekcje z góry mobilizuje do regularnego uczestniczenia w zajęciach i tym samym powoduje szybkie postępy w nauce.

Opłata z góry – zaniżki 10-16%

Słuchacz płaci z góry za lekcje, które odbędą się w danym miesiącu. Jeśli zaczyna naukę w trakcie danego miesiąca, to dokonuje opłaty po wykorzystaniu lekcji próbnych. W następnych miesiącach płaci zawsze z góry w terminie do 1-go dnia nastepnego miesiąca. Wszystkie terminy płatności są nieprzekraczalne, a w razie przejściowych trudności w uiszczeniu opłat, student może indywidualnie uzgodnić termin płatności w sekretariacie szkoły.
Terminową wpłątę do 1-go dnia nastepnego miesiąca szkoła ENGLISH BEST WAY premiuje zniżką 10%.
Szkoła umożliwia także słuchaczowi płacenie za więcej miesięcy z góry. W przypadku gdy zaistnieje konieczność przerwania nauki, słuchacz może skorzystać z możliwości zawieszenia nauki na koniec miesiąca unikając utraty zniżek, zakładając, że wróci do szkoły w ciągu jednego roku.
Szkoła umożliwia także słuchaczowi płacenie za więcej miesięcy z góry. W przypadku gdy zaistnieje konieczność przerwania nauki, słuchacz może skorzystać z możliwości zawieszenia nauki na koniec miesiąca unikając utraty zniżek, zakładając, że wróci do szkoły w ciągu jednego roku.
Z

Zniżka 12%

opłata z góry za 3 miesiące

Z

Zniżka 14%

opłata z góry za 6 miesięcy 

Z

Zniżka 16%

opłata z góry za 9 miesięcy 

Zniżki dodatkowe

Termin zajęć: rano (zajęcia w godzinach 7.00 – 16.50 od poniedziałku do piątku) – zniżka 10%
Zniżka rodzinna: w szkole uczą się conajmniej 2 osoby z rodziny – zniżka 5%
Karta Stałego Klienta: VIP – zniżka 10% lub CLUB – zniżka 5%
Karty zniżkowe: ISIC, EURO26, eAKCES, EURORABAT, BenefitSystems – zniżka 10%

Zniżka specjalna

Płatność kartą płatniczą do 20 dnia miesiąca poprzedzającego – zniżka 10%
UWAGA! Możesz wybrać 4 zniżki z powyżej zaprezentowanych 6 możliwych zniżek.
kurs języka angielskiego warszawa

Test the best

Lekcje próbne

Zdajemy sobie sprawę, że nikt nie lubi płacić za kota w worku dlatego proponujemy unikalną na rynku edukacyjnym możliwość skorzystania z aż 10 lekcji próbnych przed uiszczeniem jakiejkolwiek opłaty. Dzięki lekcjom próbnym masz komfort sprawdzenia naszego systemu nauczania przed dokonaniem zapłaty = 100% satysfakcji! Po lekcjach próbnych zadecyduj czy chcesz kontynuować naukę i zapłać za otrzymane lekcje. Jeżeli natomiast nie spełnimy twoich oczekiwań i nie będziesz chciał kontynuować nauki, nie zapłacisz ani złotówki!

Lekcje próbne to kolejne lekcje, jakie odbywają się w danej grupie od momentu przypisania Słuchacza do tej grupy, jednak nie więcej niż dwa tygodnie nauki. W grupach typu SMALL udostępniamy: 10 lekcji próbnych, a w grupach typu COMFORT: 4 lekcje próbne. Słuchacze uczący się indywidualnie (ONE2ONE) oraz w grupach zorganizowanych (TEAM) mają możliwość skorzystania z 1 lekcji próbnej. W miesiącach wakacyjnych (lipiec, sierpień) liczba lekcji próbnych jest ograniczona do 4 w grupach SMALL oraz do 2 w grupach COMFORT.

 

REFERENCJE

Opinie Naszych Kursantów

Wcześniej uczyłam się metodą „tradycyjną” i pozostały mi w głowie tylko regułki gramatyczne, wyjątki itd., a przy konfrontacji z rzeczywistością nie umiałam się odezwać. Teraz jest inaczej. Rozumiem naprawdę dużo więcej i pozbyłam się lęku przed mówieniem…

kursy język angielski warszawa

Zuzanna Kopeć

Uczestniczka kursu Dllab

Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Curabitur aliquet quam id dui posuere blandit. Donec rutrum congue leo eget malesuada. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim.

kursy języka angielskiego warszawa

Alek Stankiewicz

Kurs angielskiego Metodą Callana

FAQ

Pytania i Odpowiedzi

<Klient> Ile razy w tygodniu i po ile godzin odbywają się zajęcia z języka angielskiego Metoda Callana?
Studenci najczęściej wybierają naukę w trybie: 2 lekcje 2 razy w tygodniu lub 3 lekcje w sobote.
<Klient> Czy na zajęcia wcześniejsze, tj. np. do godz. 16:30 są jakieś zniżki?
Przy zajęciach odbywających się w godzinach do 17:00 przyznajemy dodatkową 10% zniżkę od ceny lekcji.
<Klient> Chciałabym zapisać się na kurs języka angielskiego. Niestety pracuję i nie mam stałych godzin pracy. Czy macie jakieś propozycje?
Osobom pracującym zmianowo proponujemy grupy, w których pozostali studenci pracują w podobnym trybie. Istnieje wtedy możliwość wspólnego opracowania harmonogramu zajęć o zmiennych terminach. Proponujemy również kursy weekendowe, które odbywają się raz w tygodniu w piątek, w sobotę lub w niedzielę. Można również uczęszczać na kurs do grupy, która uczy się w stałych termiach, a ewentualne nieobecności można odrobić w innej grupie na podobnym poziomie.


<Klient> Na jak długi okres czasu można się zapisać tj. 3 miesiące, 6 miesięcy?
Minimalny okres czasu na jaki można zapisać się na kurs to jeden miesiąc. Słuchacz zobowiązany jest do zgłoszenia zawieszenia kursu do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, od którego planuje zawiesić kurs.
<Klient> Czy muszę się pojawić w sekretariacie osobiście przed rozpoczęciem kursu?
Nie ma obowiązku pojawiania się w sekretariacie osobiście przed rozpoczęciem kursu. Istnieje możliwość zapisania się na kurs przez internet. W tym celu należy wypełnić formularz na stronie www. Szkoła prowadzi ciągły nabór na wszystkie stopnie zaawansowania. Przy zapisach na wyższe stopnie zaawansowania niż początkujący obowiązuje pisemny test kwalifikacyjny – „Language Proficiency Test”. Test kwalifikacyjny udostępniamy w sekretariacie szkoły oraz na stronie www. Po sprawdzeniu testu informujemy w jakich grupach są wolne miejsca na odpowiednim poziomie.
<Bartek> Czy grupy uczące się Metodą Callana są jedynie w wymiarze 2x w tyg. po 2h?

W tygodniu powinny odbywać się minimum 3-4 lekcje. Istnieje możliwość ustalenia trybu spotkań. Najczęściej wybierane opcje przez studentów to:
– 1x w tygodniu 3 lekcje w piątek, w sobotę lub w niedzielę
– 2x w tygodniu po 2 lekcje w wybrane dni
– optymalne: 5-6 lekcji w tygodniu w wybrane dni
– intensywne: 10 – 30 lekcji w tygodniu w wybrane dni

<Klient> Byłabym zainteresowana nauką w piątki ale niestety charakter mojej pracy pozwala tylko na uczestnictwo w godzinach porannych lub popołudniowych (zmiana co dwa tygodnie). Czy macie taki kurs?
Osobom pracującym zmianowo proponujemy grupy, w których pozostali studenci pracują w podobnym trybie. Istnieje wtedy możliwość wspólnego opracowania harmonogramu zajęć o zmiennych terminach. Proponujemy również kursy weekendowe, które odbywają się raz w tygodniu w piątek, w sobotę lub w niedzielę. Można również uczęszczać na kurs do grupy, która uczy się w stałych termiach, a ewentualne nieobecności można odrobić w innej grupie na podobnym poziomie.
<Paweł> Ile trwa jedna lekcja?
Jedna lekcja prowadzona Metodą Callana trwa 45 minut.
<Piotrek> Czy organizują państwo kursy w godzinach porannych?
Prowadzimy zajęcia zarówno w godzinach porannych jak i popołudniowych. Godziny zajęć dostosowane są do indywidualnych preferencji czasowych Słuchacza.
<Sławek> Chciałbym zacząć kurs indywidualny one2one. Czy terminy ustala się bezpośrednio w biurze czy można telefonicznie?
Nie ma obowiązku pojawiania się w sekretariacie osobiście przed rozpoczęciem kursu. Istnieje możliwość zapisania się na kurs przez internet. W tym celu należy wypełnić formularz na stronie www. Szkoła prowadzi ciągły nabór na wszystkie stopnie zaawansowania. Przy zapisach na wyższe stopnie zaawansowania niż początkujący obowiązuje pisemny test kwalifikacyjny – „Language Proficiency Test”. Test kwalifikacyjny udostępniamy w sekretariacie szkoły oraz na stronie www. Po sprawdzeniu testu informujemy o wynikach i ustalamy termin lekcji próbnej.

Zarejestruj Się Teraz!

Wypełnij zgłoszenie rejestracyjne aby zarezerwować miejsce na kursie. Rejestracja dostępna jest dla kursów językowych. Wysłanie zgłoszenia jest niezobowiązujące.

Wszystkie kursyFormularz kontaktowy