Test językowy

Jak w prosty sposób sprawdzić swój poziom znajomości języka angielskiego? 

Jeśli chcesz szybko sprawdzić:

  • na jakim poziomie są obecnie Twoje umiejętności
  • czy faktycznie jesteś w stanie sprostać wymaganiom pracodawców
  • z czym sobie radzisz, a co może wymagać doszkolenia

Już teraz wypełnij poniższy formularz i przejdź Bezpłatny Test swoich językowych umiejętności!

Życzymy powodzenia!

Na wypełnienie testu pozostało: 20:00
Test językowy
  • Dane identyfikacyjne
  • Test część 1
  • Test część 2

 

 

Podaj swoje dane identyfikacyjne

Podaj swoje dane aby otrzymać e-mailem wyniki testu językowego. Wypełnienie formularza nie zobowiązuje do uczestnictwa w kursie.

Test kwalifikacyjny - Yes / No


Czas trwania max 20 minut.
Odpowiedz na poniższe pytania. Nie próbuj zgadywać ponieważ za błędną odpowiedź odejmuje się punkt (za brak odpowiedzi nie odejmuje się punktów).
Rozsądniej jest więc odpowiadać tylko wówczas, gdy jest się pewnym, że zrozumiało się pytanie.

Test kwalifikacyjny - Słownictwo

Przetłumacz wyraz zapisany w języku angielskim na język polski wybierając jedną z propozycji.
Jeżeli nie jesteś pewien znaczenia któregoś wyrazu, nie zgaduj, ponieważ za błędną odpowiedź odejmuje się punkt.

%
%
%
%

Chcesz mówić po angielsku?

Pisać po angielsku, czytać w tym języku i rozumieć język angielski? Koniecznie sprawdź, na jakim poziomie obecnie jesteś. Badania dowodzą, że nauka języka obcego jest najbardziej efektywna, kiedy materiał, który przyswajamy, jest jakby tylko „oczko trudniejszy” od poziomu naszych aktualnych umiejętności.

Test kwalifikacyjny z języka angielskiego warto robić regularnie, a koniecznie, jeśli wracamy do nauki języka po jakimś dłuższym okresie bez kontaktu z językiem. Warto na bieżąco sprawdzać, co już umiesz, a nad czym warto jeszcze popracować. To kluczowe, aby wiedzieć, w jakim punkcie znajdujesz się teraz. Bez tej wiedzy może być ciężko dopasować Ci odpowiedni materiał do efektywnej nauki języka.

Jak sprawdzić swój poziom angielskiego?

Sprawdź swój poziom angielskiego za darmo, sprawdź znajomość angielskiego online! Darmowe testy z angielskiego są świetną opcją dla każdej osoby, która chce sprawnie posługiwać się tym językiem. Angielski testy online pozwalają na sprawdzenie Twojego aktualnego poziomu wiedzy bez wydawania pieniędzy i bez wychodzenia z domu. Możesz sprawdzić siebie bez stresu i lęku przed byciem ocenionym, siedząc przy własnym biurku, z kubkiem ulubionej herbaty w dłoni… patrzeć na ekran i sprawdzać, w jakim stopniu Twój mózg przyswoił sobie nowe słowa, zwroty i struktury.

Ponadto darmowe testy z angielskiego dla początkujących to nie tylko sprawdzenie aktualnego poziomu kompetencji, ale także jest to okazja do utrwalenia materiału. Test poziomujący angielski, test kwalifikacyjny angielski, test angielski a1 online, test angielski b2 online dadzą Ci coś więcej niż tylko suchą informację, na jakim poziomie jesteś. Pokażą Ci, jak wiele się już nauczyłeś oraz stworzą okazję do tego, żebyś mógł wykorzystać swoją wiedzę w praktyce.

Im więcej testów zrobisz, tym bardziej pewny siebie będziesz w zakresie swoich umiejętności. W końcu: practice makes perfect :). Trzymamy kciuki za Twoje wyniki! A! I wróć do nas za jakiś czas, żeby test powtórzyć.