Kurs przygotowujący do egzaminu Cambridge CAE 

48 lekcje po 45-min

Intensywny kurs językowy to doskonały sposób na nadrobienie zaległości językowych tuż przed egzaminem Cambridge CAE.

Intensywny kurs angielskiego Metodą DLLAB Online w systemie nauczania Authentic Direct & Multi-Teacher Method przygotowujący do egzaminu Cambridge CAE

  • Nauka w grupach 5-8osób
  • Kursy prowadzone przez doświadczonych lektorów
  • Kurs obejmuje 48 lekcji po 45 min.
  • W cenie kursu słownik z rozmówkami
  • Stress Management Techniques – czyli jak radzić sobie ze stresem egzaminacyjnym
  • Zajęcia od września do kwietnia
  • 7 lokalizacji: Warszawa Ursynów, Pruszków, Grodzisk Maz., Legionowo, Sochaczew, Wołomin, Żyrardów

    

nauczanie języków obcych

O kursie

 • Kurs skierowany jest do osób przystępujących do egzaminu Cambridge CAE z języka angielskiego. Ma na celu kompleksowe przygotowanie słuchaczy do egzaminu zdawanego w formie pisemnej i ustnej.

  Osoba posiadająca Cambridge English: Advanced (CAE) operuje językiem angielskim na poziomie C1 wg. CEFR (Poziomy Rady Europy). Certyfikat jest świetnym potwierdzeniem umiejętności językowych dla osób pracujących w środowiskach biznesowych jak i studentów uczelni wyższych. Cambridge English: Advanced (CAE) honorowany jest przez ponad 4 000 instytucji zarówno prywatnych jak i publicznych na całym świecie (m.in. Adidas, Coca-Cola). Certyfikat pozwala zaliczyć zajęcia z j. angielskiego na studiach w Polsce, otrzymać zwolnienie z egzaminu końcowego z j. angielskiego oraz uczestniczyć w programach wymiany międzynarodowej.

  Podczas zajęć lektor pracuje ze studentami na podstawie podręcznika, materiałów własnych oraz materiałów interaktywnych nad poszczególnymi kompetencjami egzaminacyjnymi:

  • Reading and Use of English
  • Writing
  • Listening
  • Speaking

  Podręczniki:

  • Complete Advanced (Second Edition) – 99 zł (zamiast 120 zł)

MATURA

Kurs obejmuje

Z

Nauka rozumienia tekstu pisanego (Reading Comprehension)

Z

Nauka rozumienia tekstu słuchanego (Listening)

Z

Nauka pisania (Writing)

Z

Kompleksowa powtórka zagadnień gramatycznych

Z

Rozwiązywanie testów maturalnych

Z

Symulacje sytuacji egzaminacyjnych

Z

Powtórzenie i rozbudowanie znajomości słownictwa tematycznego niezbędnego na maturze

Z

Przygotowanie do egzaminu ustnego (Speaking)

HARMONOGRAM

Harmonogram kursu przygotowującego do egzaminu Cambridge CAE

Kurs intensywny Online z angielskiego

72 lekcje po 25-min

jaki kurs? Kurs przygotowujący do egzaminu Cambridge CAE
ile lekcji? 48 lekcji
jaka cena? 1671 zł
zamiast 2064 zł rabat 20% oszczędzasz 393 zł Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 1671 zł
ile tygodni? 12 tygodni 12 tygodni
jakie dni zajęć? poniedziałki / środy wtorki / czwartki
 
harmonogramy zajęć
pon. 18:30-20:00  
wt.   18:30-20:00
śr. 18:30-20:00  
czw.   18:30-20:00
pt.    
sob.    
niedz.    

Zobacz dostępne terminy

Zarezerwuj miejsce już dziś!

ZAPISY

Jak się zapisać?

Krok 1

Wypełnij zgłoszenie na kurs

Krok 2

Poczekaj na potwierdzenie rezerwacji, które otrzymasz e-mailem

Krok 3

Po uzyskaniu potwierdzenia zapłać za kurs w ciągu 3 dni ale nie później niż przed rozpoczęciem kursu

Nie zwlekaj, zarezerwuj miejsce już dziś!

Wybierz dogodny termin i wyślij zgłoszenie

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w sieci szkół ENGLISH BEST WAY w systemie nauczania Authentic Direct & Multi-Teacher?

ENGLISH BEST WAY stosuje przemyślany i sprawdzony system nauczania języków obcych – Authentic Direct & Multi-Teacher System, wykorzystując bardzo skuteczne, oryginalne metody bezpośrednie: Callan Method, Direct Language Lab. Podczas lekcji lektor mobilizuje każdego uczestnika do aktywnego udziału inicjując kontrolowaną konwersację. Szybkie tempo eliminuje dekoncentrację czy znużenie, a precyzyjnie zaplanowany system powtórek gwarantuje, że wiedza zostanie utrwalona. Nauka przypomina trochę trening „ping-ponga” – zawodnik błyskawicznie odbija piłeczkę we właściwą stronę i nie zastanawia się jak trzymać rakietkę. Zajęcia odbywają się w języku angielskim nawet w przypadku grup początkujących. Zaplanowane nawet co lekcję zmiany lektorów polskich i native speakers, umożliwiają szybkie przełamanie bariery mówienia w języku obcym. Dzięki rotacji lektorów, zajęcia są zawsze atrakcyjne i zaskakujące. Nauczyciele starannie monitorują indywidualne postępy uczestników zajęć, wskazują silne i słabe strony pomagając w szybkim osiągnięciu założonego celu. Profesjonalny zespół nauczycieli ENGLISH BEST WAY przeprowadził już ponad 0,45 miliona lekcji na wszystkich poziomach zaawansowania.

TESTIMONIALS

Opinie klientów

System jest samokorygujący. Na pół roku przed egzaminem kończy się system METHODĄ DIRECT i jest to po prostu typowy kurs przygotowujący do egzaminu (gramatyka, pisanie listów, wypracowań, słuchanie z taśmy, omawianie obrazków). No i co 2 -3 tygodnie są próbne egzaminy – wszystko leci tak jak na prawdziwym egzaminie… Aby się przekonać jak to jest możesz pobierać przez 2 tygodnie (za darmo jeśli potem zrezygnujesz z kursu) lekcje próbne, I to właśnie polecam. Każdy może się przekonać czy mu to pasuje, czy też nie…

Natalia Kowalik

Uczestnik Kursu

Uczę się w tej szkole od  lat i jestem z niej bardzo zadowolony. Lekcje z native speakerami, wygodna i nowoczesna szkoła idealnie zlokalizowana tuż przy wyjściu z Metra Stokłosy, przyjazna obsługa, bardzo konkurencyjne ceny kursów. Polecam! 

Michał Klin

Uczestnik Kursu

FAQ

Pytania i Odpowiedzi

Czy na lekcjach są testy sprawdzające wiedzę uczniów?

Na zajęciach student mówi, pisze i czyta. Wszelkie błędy są na bieżąco wychwytywane przez lektora i poprawiane. Na koniec każdego poziomu metody Dllab organizowany jest egzamin, który również sprawdza stan wiedzy studentów. Przejście do wyższego poziomu możliwe jest po opanowaniu przynajmniej 70% materiału z poprzedniego poziomu.

Jestem osobą, która ma problem z nauką angielskiego, czy ta metoda mi pomoże?

Najlepszym sposobem do nauki języka jest używane go. W naszym systemie nauczania AD&MTS studenci mówią i słyszą angielski przez całą lekcję, ponieważ muszą odpowiadać na pytania zadawane przez lektora. Jeżeli zaś student zachęcony jest do słuchania, mówienia oraz pisania przez cała lekcję, oznacza to, że uczestniczy w procesie nauki. Dodatkowo lektor przechodzi do nowego materiału dopiero wtedy, gdy wszyscy studenci w grupie opanują omawiany materiał. Nie ma więc możliwości aby uczęszczać na kurs a nie przyswajać wiedzy. Sukces jest gwarantowany.

Czy wasza metoda jest odpowiednia dla 50-cio latków?

System nauczania Ad&MTS jest odpowiedni dla każdego w każdym wieku i bez względu na cel studiowania języka. System gwarantuje doskonałe rezultaty przy minimalnym wkładzie w prace domowe. Możliwe jest to dzięki maksymalnemu wykorzystaniu lekcji. Nauka w naszym system nauczania jest przez to łatwa, interesująca i przyjemna dla każdego.

W jaki sposób najszybciej można nauczyć się języka angielskiego?

Można nauczyć się języka angielskiego szybciej stosując nasz system nauczania AD&MTS. Jednym ze sposobów w jaki metoda direct maksymalizuje czas poświęcony na mówienie i koncentrację studentów polega na tym, iż od pierwszej lekcji nauczyciel mówi do studentów z prędkością od około 200 do 240 słów na minutę. To niezwykle szybkie tempo nauczycieli skutecznie zapobiega znużeniu, zmusza do skupienia się, ogranicza możliwość tłumaczenia wszystkiego na język ojczysty oraz pozwala na usłyszenie większej ilości słów, częściej powtarzanych. W konsekwencji ułatwia to rozumienie języka angielskiego poza szkołą, a ostatecznie przyspiesza proces nauki.

FAQ

Nie zwlekaj, zarezerwuj termin już dziś!

Wybierz dogodny termin w tabelce powyżej lub kliknij w przycisk na dole.

REZERWACJA MIEJSCA

Zarezerwuj miejsce na kursie CAE

Warunki oferty

 1. Warunkiem skorzystania z oferty jest wypełnienie formularza Kursów Intensywnych, uzyskanie potwierdzenia rezerwacji miejsca na kursie oraz opłacenie kursu.
 2. Wpłaty należy dokonać w terminie 3 dni od dnia otrzymania potwierdzenia rezerwacji, nie później jednak niż przed rozpoczęciem kursu, gotówką, kartą płatniczą w szkole lub przelewem na rachunek bankowy w PEKAO S.A. numer:
  69 1240 6348 1111 0000 5118 9769
  EDU CENTURY Sp. z o.o.
  02-777 Warszawa Al. KEN 97 lok UH 31A

  (w tytule przelewu podaj imię i nazwisko uczestnika kursu oraz nazwę oferty: Kurs CAE Online Metoda Dllab).
  Faktura zostanie wysłana pocztą po dokonaniu wpłaty na adres wskazany w formularzu zgłoszeniowym.
 3. Zastrzegamy możliwość odwołania kursu z ważnych powodów, a w szczególności z powodu zbyt małej ilości uczestników. W takim przypadku zaproponujemy kurs w innym terminie lub otrzymasz zwrot pieniędzy w ciągu 7 dni roboczych od daty odwołania kursu.
 4. Niniejszej oferty nie można łączyć ze zniżkami z cennika.
 5. Kursy przeznaczone są dla osób powyżej 16 lat.
 6. Wypełnienie formularza jest równoznaczne z akceptacją powyższych warunków.