O nas

ENGLISH BEST WAY stosuje przemyślany i skuteczny system nauczania języków obcych – Authentic Direct & Multi-Teacher System, wykorzystując oryginalne i sprawdzone metody bezpośrednie: Metodę Callana oraz Direct Language Lab.

NASI KLIENCI

Pracowaliśmy z 

Ponad 20 lat doświadczenia

English Best Way!

ENGLISH BEST WAY jest siecią szkół językowych, której misją jest efektywna nauka języka angielskiego przy zastosowaniu skutecznych metod i nowoczesnych materiałów dydaktycznych. Na kursach języka angielskiego dla młodzieży, dorosłych oraz dzieci szczególną uwagę zwracamy na doskonalenie umiejętności mówienia po angielsku, które dla większości uczących się języka obcego są priorytetowymi, a zarazem najtrudniejszymi kompetencjami językowymi do opanowania.

kursy język angielski warszawa
kurs angielskiego warszawa

Kursy stacjonarne

Kursy językowe realizujemy w placówkach w Warszawie i okolicach

szkoła językowa

Kursy online

Nauka z lektorem na żywo przez komunikator wideo Zoom

kursy angielskiego warszawa

Tłumaczenia

Specjalizujemy się w tłumaczeniach pisemnych lub ustnych dla biznesu

szkoły języka angielskiego

Kursy egzaminacyjne

Przygotujemy Cię do egzaminu aby potwierdzić kompetencje językowe

kursy język angielski warszawa

Kursy dla biznesu

Organizujemy szkolenia językowe dla pracowników firm i instytucji

kursy języka angielskiego warszawa

Efektywne metody

Oryginalne metody Direct English w ramach systemu nauczania AD&MTS

WYBIERZ NAS

Dowiedz się Dlaczego My?

kursy angielskiego warszawa
Z

Authentic Direct & Multi-Teacher System

ENGLISH BEST WAY stosuje skuteczny i sprawdzony system nauczania języków obcych – Authentic Direct & Multi-Teacher System wykorzystując oryginalne metody bezpośrednie: Direct Language Lab i Callan Method.

Z

Zajęcia odbywają się w języku angielskim nawet w przypadku grup początkujących.

Podczas lekcji lektor mobilizuje każdego uczestnika do aktywnego udziału inicjując kontrolowaną konwersację. Szybkie tempo eliminuje dekoncentrację, a precyzyjnie zaplanowany system powtórek gwarantuje, że wiedza zostanie utrwalona. Nauka przypomina trochę trening „ping-ponga” – zawodnik błyskawicznie odbija piłeczkę we właściwą stronę i nie zastanawia się jak trzymać rakietkę. Zajęcia odbywają się w języku angielskim nawet w przypadku grup początkujących.

Z

Zmiany lektorów polskich i native speakers

Zmiany lektorów polskich i native speakers, zaplanowane nawet co lekcję umożliwiają szybkie przełamanie bariery mówienia w języku obcym. Dzięki rotacji lektorów, zajęcia są zawsze atrakcyjne i zaskakujące.

Z

Profesjonalny zespół kilkudziesięciu nauczycieli

Profesjonalny zespół kilkudziesięciu nauczycieli ENGLISH BEST WAY przeprowadził już ponad 0,5 miliona lekcji na wszystkich poziomach zaawansowania. Nauczyciele starannie monitorują indywidualne postępy uczestników zajęć, wskazują silne i słabe strony pomagając w szybkim osiągnięciu założonego celu.

O naszej szkole

Nasza Historia

Założeniem szkoły jest efektywna nauka języka angielskiego przy zastosowaniu skutecznych metod i nowoczesnych materiałów dydaktycznych. Na kursach języka angielskiego dla młodzieży, dorosłych oraz dzieci szczególną uwagę zwracamy na doskonalenie umiejętności mówienia po angielsku, które dla większości uczących się języka obcego są priorytetowymi, a zarazem najtrudniejszymi kompetencjami językowymi do opanowania. Wykorzystując metody bezpośrednie w szczególności Direct Language Lab i Metodę Callana uczymy języka obcego w naturalny sposób w jaki wszyscy poznajemy język ojczysty.

kursy angielskiego warszawa

Kursantów

Certyfikatów

Instruktorów

Kursów językowych

REKOMENDACJE

Opinie Klientów

Wcześniej uczyłam się metodą „tradycyjną” i pozostały mi w głowie tylko regułki gramatyczne, wyjątki itd., a przy konfrontacji z rzeczywistością nie umiałam się odezwać. Teraz jest inaczej. Rozumiem naprawdę dużo więcej i pozbyłam się lęku przed mówieniem…

kursy język angielski warszawa

Zuzanna Kopeć

Uczestniczka kursu Dllab

Dobrze prowadzony kurs – przypomina trochę trening „ping ponga”. Zawodnik powinien błyskawicznie odbijać piłeczkę we właściwą stronę i nie zastanawiać się jak trzymać rakietkę. Trzeba cały czas uważać, bo nie wiadomo, w którym momencie lektor wskaże na ciebie.

kursy języka angielskiego warszawa

Alek Stankiewicz

Kurs angielskiego Metodą Callana

Szkoła języka angielskiego

Zarejestruj się teraz!

Wypełnij zgłoszenie rejestracyjne aby zarezerwować miejsce na kursie. Rejestracja dostępna jest dla kursów językowych. Wysłanie zgłoszenia jest niezobowiązujące. 

FAQ

Pytania i Odpowiedzi

Czy otrzymam zaświadczenie po ukończeniu kursu?

Każdy Słuchacz otrzymuje Certyfikat po każdym zaliczonym poziomie.

Na jakiej podstawie kwalifikuje się osobę do konkretnej grupy?

Przy zapisach na wyższe stopnie zaawansowania niż początkujący obowiązuje pisemny test kwalifikacyjny. Na podstawie wyników testu student przydzielany jest do grupy. Podczas lekcji próbnych, które przysługują każdemu nowemu Słuchaczowi, sprawdzamy czy osoba ta trafiła do grupy na odpowiednim poziomie. W czasie lekcji próbnych po konsultacji z nauczycielem możliwa jest zmiana grupy.

Kiedy będzie wiadomo czy grupa na moim poziomie zostanie utworzona?

Ciągle tworzymy nowe grupy dlatego możliwe jest rozpoczęcie kursu nawet w dniu wypełnienia formularza. Standardowo ciągu 24h po wypełnieniu formularza i dostarczeniu testu oddzwaniamy do studenta z wynikami i propozycjami terminów zajęć.

Jaka ilość lekcji próbnych przysługuje na zajęciach?

Na zajęciach ONLINE w grupach typu COMFORT umożliwiamy odbycie 10 lekcji próbnych. Są to kolejne lekcje, jakie odbywają się w danej grupie od momentu przypisania do tej grupy, jednak nie więcej niż dwa tygodnie nauki.

Zarejestruj Się Teraz!

Wypełnij zgłoszenie rejestracyjne aby zarezerwować miejsce na kursie. Rejestracja dostępna jest dla kursów językowych. Wysłanie zgłoszenia jest niezobowiązujące.

Wszystkie kursyFormularz kontaktowy