Gramatyka języka angielskiego – szlifuj swój angielski

48 lekcjI PO 45-min

Jeśli stawiasz sobie za cel perfekcyjne opanowanie zasad poprawnego porozumiewania się w języku angielskim, kurs Gramatyka języka angielskiego będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. To oferta przygotowana specjalnie dla tych, którzy oczekują szybkich i trwałych efektów nauki w krótkim czasie. 

Intensywny kurs angielskiego Metodą DLLAB Online w systemie nauczania Authentic Direct & Multi-Teacher Method

 • Nauka w grupach 5-8osób
 • Kursy prowadzone przez doświadczonych lektorów
 • Kurs obejmuje 48 lekcji po 45 min.
 • W cenie kursu słownik z rozmówkami
 • Stress Management Techniques – czyli jak radzić sobie ze stresem egzaminacyjnym
 • Zajęcia od września do kwietnia
 • 7 lokalizacji: Warszawa Ursynów, Pruszków, Grodzisk Maz., Legionowo, Sochaczew, Wołomin, Żyrardów
nauczanie języków obcych

O kursie

Kurs Gramatyka języka angielskiego trwa zaledwie 12 tygodni i obejmuje łącznie 48 godzin lekcyjnych. Nasi wykwalifikowani lektorzy pomogą Ci poprawić sprawność językową, zrozumieć reguły gramatyki i utrwalić je. W ENGLISH BEST WAY kładziemy nacisk na umiejętności praktyczne, dzięki czemu nie tylko od razu wcielisz poznane zasady w życie, ale jednocześnie poszerzysz swoje słownictwo i nabierzesz pewności siebie w komunikacji w języku angielskim. Niewielkie grupy, w których odbywają się zajęcia, sprzyjają motywacji. To także doskonała okazja do zawarcia nowych znajomości i stałej wymiany doświadczeń podczas nauki.

Gramatyka języka angielskiego jest kursem przygotowanym z myślą o młodzieży, studentach i osobach dorosłych ze znajomością języka angielskiego na poziomie B1 lub B2.

  HARMONOGRAM

  Harmonogram kursu Gramatyka języka angielskiego

  Kurs Gramatyka języka angielskiego

  48 lekcjI po 45-min

  jaki kurs? Kurs Gramatyka języka angielskiego
  ile lekcji? 48 lekcji
  jaka cena? 139 zł /tydz.
  zamiast 172 zł rabat 20% oszczędzasz 33 zł Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 139 zł
  ile tygodni? 12 tygodni 12 tygodni
  jakie dni zajęć? poniedziałki / środy wtorki / czwartki
   
  harmonogramy zajęć
  pon. 18:30-20:00  
  wt.   18:30-20:00
  śr. 18:30-20:00  
  czw.   18:30-20:00
  pt.    
  sob.    
  niedz.    

  Zobacz dostępne terminy

  Zarezerwuj miejsce już dziś!

  ZAPISY

  Jak się zapisać?

  Krok 1

  Wypełnij zgłoszenie na kurs

  Krok 2

  Poczekaj na potwierdzenie rezerwacji, które otrzymasz e-mailem

  Krok 3

  Po uzyskaniu potwierdzenia zapłać za kurs w ciągu 3 dni ale nie później niż przed rozpoczęciem kursu

  Nie zwlekaj, zarezerwuj miejsce już dziś!

  Wybierz dogodny termin i wyślij zgłoszenie

  Dlaczego warto uczyć się angielskiego w sieci szkół ENGLISH BEST WAY w systemie nauczania Authentic Direct & Multi-Teacher?

  ENGLISH BEST WAY stosuje przemyślany i sprawdzony system nauczania języków obcych – Authentic Direct & Multi-Teacher System, wykorzystując bardzo skuteczne, oryginalne metody bezpośrednie: Callan Method, Direct Language Lab. Podczas lekcji lektor mobilizuje każdego uczestnika do aktywnego udziału inicjując kontrolowaną konwersację. Szybkie tempo eliminuje dekoncentrację czy znużenie, a precyzyjnie zaplanowany system powtórek gwarantuje, że wiedza zostanie utrwalona. Nauka przypomina trochę trening „ping-ponga” – zawodnik błyskawicznie odbija piłeczkę we właściwą stronę i nie zastanawia się jak trzymać rakietkę. Zajęcia odbywają się w języku angielskim nawet w przypadku grup początkujących. Zaplanowane nawet co lekcję zmiany lektorów polskich i native speakers, umożliwiają szybkie przełamanie bariery mówienia w języku obcym. Dzięki rotacji lektorów, zajęcia są zawsze atrakcyjne i zaskakujące. Nauczyciele starannie monitorują indywidualne postępy uczestników zajęć, wskazują silne i słabe strony pomagając w szybkim osiągnięciu założonego celu. Profesjonalny zespół nauczycieli ENGLISH BEST WAY przeprowadził już ponad 0,45 miliona lekcji na wszystkich poziomach zaawansowania.

  TESTIMONIALS

  Opinie klientów

  Rok temu w pracy zafundowano nam kurs: polski lektor / native speaker – na zmianę. No i jakoś szło. Ale trzy miesiące temu zdecydowałem się pójść jeszcze na zajęcia metodą DLLAB. Muszę powiedzieć, że dopiero teraz zacząłem „słyszeć” angielski. Teraz uczę się pilnie tego, co jest w książce + nowe słówka z piosenek i gier. To, co kiedyś znałem, ale nie wiedziałem jak stosować, zaczęło mi się układać w głowie i coraz lepiej mówię. Myślę, że w moim przypadku nauka metodą Direct pozwoliła mi złamać jakieś bariery i zmobilizowała do jeszcze większej nauki języka. Dla innych taką mobilizacją może być metoda tradycyjna. Ja osobiście polecam metodę DLLAB.

  Sylwia Różańska

  Uczestnik Kursu

  Ucząc się metodą tradycyjną, bardzo dużo czasu, który ma być przeznaczony na naukę przepada. Jakieś dziwne czytanki, pisanie słówek do zeszytu, no i tyle prac domowych, przez które nie mam na nic czasu. W metodzie DLLAB wszystkie słówka mam w książce, w domu powtórzę tylko to, co miałem na ostatniej lekcji i to wystarczy. Dzięki temu chcę się uczyć angielskiego.

  Marcin Nowak

  Uczestnik Kursu

  FAQ

  Pytania i Odpowiedzi

  Czy na lekcjach są testy sprawdzające wiedzę uczniów?

  Na zajęciach student mówi, pisze i czyta. Wszelkie błędy są na bieżąco wychwytywane przez lektora i poprawiane. Na koniec każdego poziomu metody Dllab organizowany jest egzamin, który również sprawdza stan wiedzy studentów. Przejście do wyższego poziomu możliwe jest po opanowaniu przynajmniej 70% materiału z poprzedniego poziomu.

  Jestem osobą, która ma problem z nauką angielskiego, czy ta metoda mi pomoże?

  Najlepszym sposobem do nauki języka jest używane go. W naszym systemie nauczania AD&MTS studenci mówią i słyszą angielski przez całą lekcję, ponieważ muszą odpowiadać na pytania zadawane przez lektora. Jeżeli zaś student zachęcony jest do słuchania, mówienia oraz pisania przez cała lekcję, oznacza to, że uczestniczy w procesie nauki. Dodatkowo lektor przechodzi do nowego materiału dopiero wtedy, gdy wszyscy studenci w grupie opanują omawiany materiał. Nie ma więc możliwości aby uczęszczać na kurs a nie przyswajać wiedzy. Sukces jest gwarantowany.

  Czy wasza metoda jest odpowiednia dla 50-cio latków?

  System nauczania Ad&MTS jest odpowiedni dla każdego w każdym wieku i bez względu na cel studiowania języka. System gwarantuje doskonałe rezultaty przy minimalnym wkładzie w prace domowe. Możliwe jest to dzięki maksymalnemu wykorzystaniu lekcji. Nauka w naszym system nauczania jest przez to łatwa, interesująca i przyjemna dla każdego.

  W jaki sposób najszybciej można nauczyć się języka angielskiego?

  Można nauczyć się języka angielskiego szybciej stosując nasz system nauczania AD&MTS. Jednym ze sposobów w jaki metoda direct maksymalizuje czas poświęcony na mówienie i koncentrację studentów polega na tym, iż od pierwszej lekcji nauczyciel mówi do studentów z prędkością od około 200 do 240 słów na minutę. To niezwykle szybkie tempo nauczycieli skutecznie zapobiega znużeniu, zmusza do skupienia się, ogranicza możliwość tłumaczenia wszystkiego na język ojczysty oraz pozwala na usłyszenie większej ilości słów, częściej powtarzanych. W konsekwencji ułatwia to rozumienie języka angielskiego poza szkołą, a ostatecznie przyspiesza proces nauki.

  FAQ

  REZERWACJA MIEJSCA

  Zarezerwuj miejsce na kursie gramatycznym

  Warunki oferty

  1. Warunkiem skorzystania z oferty jest wypełnienie formularza, uzyskanie potwierdzenia rezerwacji miejsca na kursie oraz opłacenie kursu.
  2. Wpłaty należy dokonać w terminie 3 dni od dnia otrzymania potwierdzenia rezerwacji, nie później jednak niż przed rozpoczęciem kursu, gotówką, kartą płatniczą w szkole lub przelewem na rachunek bankowy w PEKAO S.A. numer:
   69 1240 6348 1111 0000 5118 9769
   EDU CENTURY Sp. z o.o.
   02-777 Warszawa Al. KEN 97 lok UH 31A

   (w tytule przelewu podaj imię i nazwisko uczestnika kursu oraz nazwę oferty: Kurs Gramatyka języka angielskiego).
   Faktura zostanie wysłana e-mailem po dokonaniu wpłaty na adres wskazany w formularzu zgłoszeniowym.
  3. Zastrzegamy możliwość odwołania kursu z ważnych powodów, a w szczególności z powodu zbyt małej ilości uczestników. W takim przypadku zaproponujemy kurs w innym terminie lub otrzymasz zwrot pieniędzy w ciągu 7 dni roboczych od daty odwołania kursu.
  4. Niniejszej oferty nie można łączyć ze zniżkami z cennika.
  5. Kursy przeznaczone są dla osób powyżej 16 lat.
  6. Konsument, który zawarł umowę na odległość lub umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, ma prawo odstąpić od niej bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od zakupu.
  7. Konsument na wyraźne życzenie ma prawo rozpocząć szkolenie przed upływem terminu 14 dni od zakupu ale w takiej sytuacji utraci prawo do odstąpienia od umowy jeżeli usługa zostanie wykonana.

  8. Wypełnienie formularza jest równoznaczne z akceptacją powyższych warunków.