Szkoła Językowa Sochaczew

W ENGLISH BEST WAY przeprowadziliśmy już pół miliona lekcji. Z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że nauka języka angielskiego w ENGLISH BEST WAY Sochaczew to dobry pomysł dla osób w każdym wieku. Tajemnica tkwi w odpowiedniej metodzie nauczania, a na tym polu mamy się czym pochwalić. Korzystamy z cenionego za skuteczność oraz uniwersalność systemu Authentic Direct & Multi-Teacher. Pod tą nazwą kryje się klucz do Twojego językowego sukcesu. Odważ się po niego sięgnąć, aby zobaczyć, jak wiele możesz zyskać!

szkoły języka angielskiego
W szkole językowej ENGLISH BEST WAY w mieście Sochaczew uczymy rzetelnie, a także elastycznie. Wierzymy, że chociaż istnieją sprawdzone metody nauczania, ważne jest również indywidualne podejście do naszych studentów, dlatego preferujemy mniejsze grupy. Dzięki nim lektorom oraz native speakerom łatwiej skupić się na indywidualnych potrzebach uczniów. Poza tym mniejsza liczba osób w jednej sali ma wpływ na komfort zajęć, ponieważ unikniesz niepotrzebnego stresu, a tym samym znacznie lepiej przyswoisz materiał. Prowadzący lekcje dbają o zachowanie odpowiedniej dynamiki spotkania, dobierając optymalną ilość bodźców, aby utrzymać koncentrację grupy przez cały czas nauki. Jeśli wciąż masz wątpliwości, skorzystaj z naszych lekcji próbnych!

 

Świat można poznawać dzięki komuś, przyjmując jego wizję lub samodzielnie kreować rzeczywistość, aby była dokładnie taką, jaką chcemy. Szkoła językowa ENGLISH BEST WAY w Sochaczewie otworzy przed Tobą nowe możliwości. Dzięki nam zyskasz kompetencje cenione przez pracodawców, zwiększysz swoje szanse na naukę w najlepszych szkołach lub po prostu będziesz w stanie zwiedzać świat bez konieczności korzystania z ofert drogich pośredników. Kurs angielskiego w Sochaczewie pozwoli Ci poznać niesamowitych ludzi, zyskując niezapomniane wspomnienia na całe życie. Prowadzimy naukę na 9 stopniach zaawansowania. Pomożemy Ci nauczyć się języka obcego od “zera” lub podszlifować już posiadane umiejętności.

Formularz kontaktowy

Napisz do nas wiadomość

Dane kontaktowe firmy

Skontaktuj się z nami

E-mail

sochaczew@englishbestway.pl

Telefon

+48 508 200 106

Koordynator

+48 500-171-101

Szkoła językowa ENGLISH BEST WAY Sochaczew

 
 

Dziękujemy Państwu za przesyłanie do nas wiadomości e-mail. Wszystkie trafiające do nas listy są uważnie czytane. Na wszystkie pytania odpowiadamy z przyjemnością, ponieważ zależy nam na Państwa zadowoleniu. Odpowiedź na zapytanie zostanie wysłana w ciągu 24h z sekretariatu szkoły. Jeżeli odpowiedź nie będzie Państwa satysfakcjonowała prosimy o kontakt bezpośrednio do Biura Zarządu EDU CENTURY Sp. z o.o.: zarzad@educentury.com

 

Oferujemy także zajęcia online!

kursy język angielski warszawa
Czas jest często towarem luksusowym, którego wielu osobom brakuje. Wiemy o tym w ENGLISH BEST WAY, gdzie cenimy sobie każdą godzinę, dlatego przygotowaliśmy kurs angielskiego online. Wirtualne lekcje odbędziesz z dowolnego miejsca w mieście Sochaczew, a więc nie będziesz tracił czasu na dojazdy. Na tym nie koniec. Ty decydujesz, jakie dni tygodnia lub godziny będą dla Ciebie komfortowe. W razie potrzeby udostępniamy materiały do lekcji. Wszystko, co musisz zrobić, to posiadać komputer z podłączeniem do sieci. Bardzo istotny jest fakt, że zajęcia prowadzą ludzie, a nie systemy komputerowe. Z tego powodu nauka online języka angielskiego w Sochaczewie sprawdzi się zarówno w przypadku dzieci oraz młodzieży, jak i osób dorosłych.