Na pewno większość ludzi zdaje sobie sprawę w tego, jak w dzisiejszych czasach ważna i potrzebna jest znajomość języków obcych. Wszystko dlatego, że polskie firmy współpracują z tymi z zagranicy. Dlatego też w pracy języki są wymagane. Szczególnie popularny i najczęściej używanym jest język angielski. Jednak co zrobić, jeśli nie znamy żadnego obcego lub znamy go na niskim poziomie? Jest na to sposób. Obecnie na rynku funkcjonuje bardzo dużo różnych szkół językowych, dlatego też warto skorzystać z ich ofert. Wiadomo, że im większe miasto, tym konkurencja jest większa. Dlatego i klienci mają w czym wybierać. Niniejszy artykuł ma za zadanie przedstawić szkołę językową z Warszawy jaką jest ENGLISH BEST WAY. Zatem jeśli ktoś szuka dobrej, nowoczesnej i skutecznej szkoły językowej to zdecydowanie powinien zapoznać się z treścią tekstu. Być może okażę się ona dla kogoś bardzo interesująca.

 Oferta szkoły językowej.

Szkoła ta jest bardzo nowoczesna, która uczy języka poprzez zastosowanie skutecznych metod i dość nowoczesnych materiałów dydaktycznych. Dodatkowo można znaleźć tam bardzo elastyczny system, który pozwala zaczynać naukę języka już na drugi dzień. Wszystko przez to, iż każdego dnia uruchamiane są przez nich nowe kursy. Dodatkowo można rekrutować tam, kiedy się chce, gdyż można to robić przez cały rok. Jakie metody są wykorzystywane w szkole. Otóż są nimi:

Metoda Direct LLab – W tym kursie jest aż 96 lekcji, a każda trwa 45 minut. Jest to popularna, oryginalna metoda z lektorem. Jest to bardzo skuteczna metoda. Chodzi o to, iż lektor inicjuje konwersację z każdym uczestnikiem kursu. Dlatego też zmusza do aktywnego udziału. W tej metodzie system powtórek jest bardzo precyzyjnie zaplanowany. Co oznacza, że łatwiej jesteśmy w stanie utrwalić nabytą wiedzę. Zajęcia są prowadzone tylko w języku angielskim. Ponadto w tym przypadku planowane są  częste zmiany lektorów polskich i native speakers. Co oczywiście umożliwia nam bardzo szybką naukę języka i przełamanie bariery jaka była.

–  Angielski Metodą Callana – To jest nieco krótszy kurs, gdyż trwa 48 lekcji i każda po 45 minut. To bardzo intensywny kurs. Na czym ta metoda polega? Otóż na metodzie bezpośredniej, czyli chodzi o nauczanie umiejętności komunikacji w języku obcym. W jaki sposób się to odbywa? Chodzi przede wszystkim o jak najrzadsze używanie języka polskiego podczas trwania lekcji. W tym przypadku trzeba wyuczyć sobie różne odruchy językowe, na przykład myślenie w języku angielskim.

Bardzo atrakcyjne w tej szkole jest to, iż możemy wykonać sobie test językowy. Wszystko po to, aby można było spokojnie sprawdzić jaki obecnie jest nasz poziom znajomości języka. To jest bardzo pomocne przy wyborze odpowiedniego kursu. Dodatkowo prowadzone są kursy językowe wakacyjne lub takie, które mogą przygotować nas do egzaminu Cambridge CAE i FCE. Można także odbyć kurs Business English.

Szkolenia Dla Firm

Warto dodać, iż nie tylko osoby prywatne mogą skorzystać z kursów w tej szkole. Oferta skierowana jest także do firm. Szkoła językowa oferuje nauczanie języka angielskiego do poziomu egzaminu First Certificate lub Advanced. Dobre jest to, iż szkolenia mogą odbywać się zarówno w szkole, jak i w firmie. Terminy i godziny są dowolne, ustalane już indywidualnie przez cały rok. W tym przypadku można nauczyć się General English i Business English. Kurs general  oferuje naukę języka, które mają na celu rozwijać różne elementy sprawności językowej. Celem jest także pokonanie bariery językowej, którą niestety większość osób posiada. Kurs ten pomaga pozbyć się także nieśmiałości. Z lekcji na lekcję kursanci będą czuli się pewniej i będą posługiwać się językiem naturalnie. Jeśli chodzi o Business English to tego typu szkolenia są wyłącznie dla osób, które znają już język dość dobrze. Warto wspomnieć, iż w tym przypadku szkoła ta szkoli w obszarach zainteresowań. Dla Firm oferowane są także kursy, które przygotowują do egzaminów Cambidge.  Jednak to nie wszystko co English Best Way oferuje dla firm. Popularne jest także Short & Intensive. Jest to bardzo krótki i intensywny kurs English for telephoning, English for customer care, English for presentation, English for emails, English for meetings, English for Marketing and Advertising, English for socializing and small talk, English for accounting, English for sales and purchasing, English for Human Resources.

Zanim jednak firma zdecyduje się na kursy to można skorzystać z czterech lekcji próbnych. Wszystko po to, aby można było samodzielnie przekonać się z jakości oferowanych usług. To jest bardzo ważne. Jeśli lekcje się spodobają, to dopiero wtedy można zdecydowac się na kontynuowanie nauki.

Jak widać oferta szkoły językowej jest bardzo bogata. Dlatego tez na pewno każdy znajdzie coś co go zainteresuje. Oferty skierowane są dla osób indywidualnych oraz dla firm. To jaki kurs wybierzemy zależy od poziomu znajomości języka oraz od tego czego, tak naprawdę chcemy się nauczyć. Można poćwiczyć samą gramatykę lub nauczyć się swobodnie prowadzić konwersację w tym języku.

Zobacz ofertę naszej szkoły >